bio1
bio4
Torba kurierska Bio
bio2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Biodegradowalne torby kompostowalne t-shirt 

Dbałość o środowisko i działania mające na celu ograniczenie produkcji śmieci wymagają optymalizacji bieżących rozwiązań oraz dopasowania ich funkcjonalności do współczesnych potrzeb. Najlepszym sposobem na ograniczenie odpadów jest korzystanie z zasobów umożliwiających nie tylko recykling, ale przede wszystkim bezpieczne zamknięcie obiegu w przyrodzie. Torebki biodegradowalne to zdecydowanie jedno z najprostszych i najbardziej użytecznych opcji w rozwijającej się branży przemysłowej. Są bardzo wytrzymałe, ekonomiczne i funkcjonalne. Dostępne w naszej ofercie torby kompostowalne typu T-shirt zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby były ekologiczne od początku, do końca swojej przydatności. Właśnie dlatego wytwarzane są z materiałów pochodzenia naturalnego. Po zakończeniu swojej roli w formie toreb rozkładają się wraz z upływem czasu, aby po procesie kompostowania stać się użytecznym i przede wszystkim bezpiecznym nawozem. Pozostają najlepszą opcją do codziennych zakupów.

Biodegradowalne torebki jako nośnik reklamy

Mimo rozwoju nowoczesnych technologii proste sposoby wciąż są cenione w marketingu. Biodegradowalne torebki od dawna stanowią idealny nośnik reklamowy. Skutecznie wzmacniają widoczność marki oraz świadomość klientów, a także umożliwiają realizowanie założeń proekologicznych w firmie, wyrażając zaangażowanie na rzecz naszej planety. Do dyspozycji klientów oddajemy rozwiązania wykonane z dbałością o każdy szczegół. Podczas produkcji wykorzystujemy tylko surowce naturalne, a nasze wyroby oznaczone są niezbędnymi certyfikatami, dzięki czemu są praktyczne i bezpieczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Proces produkcji biodegradowalnych torebek jest przeprowadzany i nadzorowany zgodnie z przyjętymi procedurami, które wspólnie z zespołem wypracowaliśmy w ciągu wieloletniego doświadczenia na rynku. 

 

Surowce, z których wykonujemy torebki biodegradowalne: 

  • Master BI – producent Novamont
  • ECOVIO – producent Basf 
  • BVC – producent Because Wecare

Certyfikowane produkty

Torebki biodegradowalne powstają z naturalnych surowców. Ich organiczne pochodzenie z różnych typów skrobi oraz biokompostowalnego tworzywa PLA wpływają na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Przeprowadzony proces certyfikacji wyrobów przydatnych do kompostowania w renomowanej jednostce certyfikującej TÜV Austria Belgium NV przez firmę PLAST-FARB potwierdza jakość oferowanych produktów. Przyznany naszej firmie certyfikat Nr TA8011802739 poświadcza spełnianie normy DIN EN 13432:2000, która wprowadziła kryteria oceny opakowań przydatnych do odzysku organicznego