Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Koperty bąbelkowe

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są koperty bąbelkowe najwyższej jakości, które wybierane są do pakowania produktów przeznaczonych do transportu. Decydując się na ich zastosowanie, można mieć pewność, że transportowany towar zostanie przewieziony w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Rozmiary naszych kopert dostosowywane są do potrzeb klientów, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Dbamy o to, by każdy klient mógł znaleźć u nas koperty spełniające wszystkie oczekiwania i wymagania.

Wykonanie:

  • formaty – dostosowane do potrzeb Klienta
  • materiał – LDPE, MDPE
  • kolor folii: Biała, Biało/Czarna, Biało/Srebrna, Biało/Szara
  • zamknięcie – permanentne pojedyncze lub podwójne lub tasiemka wielokrotna + perforacja
  • nadruk – do 8 kolorów / kreska, apla, CMYK, lakier matowy /
  • szeroki zgrzew boczny
  • istnieje możliwość konfekcjonowania kopert w mniejsze pakiety z etykietą klienta dostępne z opcją pakowania i naklejanie etykiet adresowych
koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe – dlaczego warto zdecydować się na ich zastosowanie?

Wysokiej jakości koperty z folią bąbelkową to doskonałe zabezpieczenie wielu paczek. To koperty, dzięki którym dokumenty i przedmioty przeznaczone do wysyłki są zabezpieczone przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Dzięki folii bąbelkowej wszystkie przedmioty schowane do koperty są odporniejsze na uderzenia i wstrząsy, które tak często występują podczas transportu. Warto więc zdecydować się na ich zastosowanie przy wysyłaniu przedmiotów o delikatnej powierzchni. Koperty bąbelkowe idealnie sprawdzają się również do przesyłania dokumentów, ponieważ ochronione są przed przemoknięciem i zgnieceniem. Dzięki temu można mieć pewność, że wysłane dokumenty dotrą do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Najlepsze koperty bąbelkowe w atrakcyjnych cenach

Szukając kopert bąbelkowych każdy chce znaleźć takie, które wyróżniają się wysoką jakością, a jednocześnie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Takie połączenie można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego plast-farb.com. Oferujemy koperty z folią bąbelkową, które wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jednocześnie zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Szybko odpowiadamy na wszystkie pytania, by pomóc wybrać najlepszy produkt.

Koperty bąbelkowe — dlaczego są zwykle lepsze od papierowych?

Koperty z tzw. bąbelkami warto mieć zawsze w zasięgu ręki w różnych rozmiarach. Takie koperty z powodzeniem zastąpią w większości przypadków koperty papierowe, jednak nie na odwrót. To, co nie pogniecie się i nie zniszczy w kopercie papierowej, nie ulegnie zniekształceniu również w bąbelkowej. Tymczasem koperty papierowe o wiele łatwiej niszczą się nawet bez żadnej zawartości. Przy zakupach do firmy, które robi się zazwyczaj hurtowo i zalicza do kosztów działalności, koperty bąbelkowe nie stanowią dużo większego wydatku w stosunku do kopert tradycyjnych. Koperty tego typu posłużą zarówno do korespondencji, jak i do przechowywania niektórych drobnych przedmiotów czy też np. dokumentów. Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z potrzebą zabezpieczenia niewielkich przedmiotów, zarówno w przypadku korespondencji jak i w innych okolicznościach — koperty bąbelkowe sprawdzają się niezawodnie! Wystarczy zatem zamówić je na naszej stronie prosto do biura!

koperty bąbelkowe

Ochronne koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe są prostym i chętnie wybieranym rozwiązaniem, które pomaga właściwie zabezpieczyć przesyłkę. Wypustki skutecznie chronią przed wilgocią, wodą i zanieczyszczeniami, dzięki czemu nawet najbardziej wrażliwe przedmioty są w nich bezpieczne. Folia bąbelkowa skutecznie amortyzuje i chroni zawartość nawet szklanych produktów i opakowań z płynami. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór kopert dostosowanych do ich potrzeb. Spersonalizowany format jeszcze bardziej poprawi użyteczność opakowań i właściwie ochroni zawartość, eliminując ryzyko pęknięcia, rozlania czy naruszenia paczki w inny sposób.

Proste w użytkowaniu koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe mimo prostoty i atrakcyjnej ceny mają precyzyjnie przemyślaną konstrukcję, tak aby uniknąć naruszenia zawartości. Dużym ich atutem są mocne i szerokie zgrzewy boczne, których celem jest dodatkowe zabezpieczenie koperty przed uszkodzeniem w transporcie. Eliminują ryzyko przypadkowego rozdarcia koperty we wrażliwych miejscach, szczególnie jeśli wewnątrz znajdują się produkty o nieregularnym kształcie bądź książki wypełniające maksymalnie przestrzeń. Nie bez znaczenia pozostaje mocny klej. Szeroki pasek pokryty klejem pozwala na łatwość użytkowania koperty w każdej sytuacji, gwarantując komfort i wygodę. Wiele czynników wpływa na prostotę naszych opakowań zabezpieczających o uniwersalnym zastosowaniu. Warto również wspomnieć o zamknięciu permanentnym pojedynczym lub tasiemce wielokrotnej + perforacji.

Koperty bąbelkowe i ich zastosowanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dostępne w naszej ofercie koperty bąbelkowe mogą spełnić swoją rolę w niemal każdej sytuacji. Przydadzą się do wysyłki dokumentów, drobnych produktów i delikatnej biżuterii. Będą nieocenione przy pakowaniu płyt CD, artykułów papierniczych i książek. Zadbaliśmy o zróżnicowane formaty, aby każdy miał szansę na wybór odpowiedniego wymiaru. Oferujemy również wykończenie w kilku wariantach kolorystycznych. Zainteresowaniem cieszy się uniwersalna biel, a także koperty bąbelkowe biało-czarne, biało-srebrne i biało-szare. Aby jeszcze bardziej spersonalizować kopertę, proponujemy możliwość nadruku. Wykorzystujemy kreskę, aplę, CMYK i lakier matowy, a nasi klienci mogą wybrać nadruk do 8 kolorów. Dzięki temu nasze koperty bąbelkowe mogą wprost kojarzyć się np. z daną firmą i jej produktami.