Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Koperty kurierskie

Firmy kurierskie są nieodłącznym uczestnikiem procesu obsługi zamówień i dostarczenia ich pod wskazany adres. Aby przesyłka dotarła do adresata w dobrym stanie, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich opakowań, a do takich należą również koperty kurierskie. Od lat zajmujemy się produkcją opakowań i akcesoriów umożliwiających bezpieczny przewóz produktów o zróżnicowanej gramaturze. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy koperty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich atutem jest wytrzymałość i trwałość. Nie bez znaczenia pozostaje też m.in. różnorodność wymiarowa dostępnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu folii jedno lub wielowarstwowej i taśmy zabezpieczającej, dowóz przesyłki we wspomnianej kopercie kurierskiej – foliopaku jest bezpieczny.

Praktyczne i wytrzymałe koperty kurierskie – foliopaki

Największym atutem oferowanych przez nas kopert kurierskich foliowych jest ich wytrzymałość. Wykonane z solidnego materiału doskonale sprawdzają się do transportu wielu przedmiotów. Ponadto koperty kurierskie są niezwykle praktyczne. Opcja nadruku pozwala na personalizację koperty, a wyznaczone miejsce na indywidualną numerację bądź kod kreskowy, to kolejna możliwość, która m.in. usprawnia procesy logistyczne. W ramach indywidualnego projektu wykonujemy koperty według wytycznych, korzystając z nadruku w 8 kolorach z opcją kreski, apli, CMYK oraz powierzchnią pokryta lakierem matowym. Należy również dodać, że foliopaki są odporne na m.in. niekorzystne warunki atmosferyczne, a pasek z klejem nakładanym na gorąco zapobiega otwarciu koperty bez wyraźnie widocznego miejsca jej rozdarcia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy również dobór zamknięcia koperty. Jako producent foliopaków wszystkie parametry koperty ustalamy indywidualnie z klientem, spełniając jego oczekiwania.

Wykonanie:

  • formaty – dostosowane do potrzeb Klienta
  • materiał – LDPE, HDPE
  • kolor folii: Biała, Transparentna, Biało/Czarna, Biało/Srebrna, Biało/Szara
  • grubość – od 35 do 120 µm
  • zamknięcie – zamknięcie permanentne pojedyncze lub podwójne / klej Hotmelt / lub tasiemka wielokrotna + perforacja lub taśma zrywająca ułatwiająca otwarcie
  • nadruk – do 8 kolorów / kreska, apla, CMYK, lakier matowy /
  • klapka : prosta, ścięte rogi
  • zgrzew boczny: podwójny, upałowy
  • blokowanie: wikiet

Koperta kurierska może być wykonana z dolną zakładką. W opcji kieszenie na dokumenty transportowe / z możliwością zaklejania / oraz wkład z folii bąbelkowej. Na zewnętrznej stronie opakowania możemy umieścić kody kreskowe, kody QR, indywidualną numerację oraz etykiety papierowe.

Komu polecamy koperty kurierskie?

Po koperty kurierskie sięgają przede wszystkim firmy logistyczne i spedycyjne. Produkty te stanowią dla nich podstawową, a co najważniejsze bezpieczną formę transportu dokumentów. Poza tym foliowe koperty kurierskie powinny zainteresować przedsiębiorstwa działające w branży sprzedaży wysyłkowej, czyli np. różnego typu sklepy internetowe. W opisywane akcesorium bez problemu zmieści się paragon lub faktura, a to przecież obowiązkowy dokument, jaki musi być dołączony do zamówionych produktów. Koperta kurierska to jednak propozycja nie tylko dla przedsiębiorstw.  Warto posiadać ją w również domu, ponieważ pozwoli w bezpieczny sposób przetransportować istotne pisma, jak chociażby różnego typu umowy.

Terminowe i szybkie dostawy kopert kurierskich

O zadowolenie klientów dbamy na wielu polach. Po pierwsze stawiamy na wspomnianą już wcześniej najwyższą jakość oferowanych produktów. Po drugie dbamy o przyjazne stawki za koperty kurierskie. Staramy się, żeby stosunek kosztów akcesoriów do ich standardu pozostawał atrakcyjny dla nawet najbardziej wymagających klientów. Po trzecie przykładamy priorytetową wagę do realizacji zamówień. Przede wszystkim trzymamy się uzgodnionych terminów, dostarczając foliowe koperty kurierskie zgodnie z harmonogramem. Nie jest to jednak nasz jedyny atut. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia realizować w ekspresowym tempie, dlatego dokładnie zapakowana koperta kurierska szybko dociera pod wskazany adres. Sprawdź również nasze pozostałe produkty, m.in.: torby, worki i taśmy zabezpieczające. 

Koperta kurierska wizytówką firmy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę stricte wysyłkową, kurierską, czy może innego typu przedsiębiorstwo, to właśnie taka koperta jest pierwszym, co zobaczy odbiorca przesyłki po jej otrzymaniu. Warto pamiętać zatem, aby te zewnętrzne opakowania, czyli np. koperty kurierskie foliowe, były estetyczne. Na tę cechę wpływa nie tylko ich kształt czy grafika znajdująca się na takiej kopercie, ale także np. Wytrzymałość materiału i jego odporność na potencjalne zagniecenia. Często bywa, że klienci firmy nie mają bezpośredniego kontaktu z jej pracownikami, ani nawet nigdy nie bywają w jej siedzibie, dlatego jedynym namacalnym elementem kojarzonym z danym przedsiębiorstwem są wówczas przesyłki. Estetyczne i charakterystyczne dla danego przedsiębiorstwa koperty kurierskie okazują się być nierzadko prawdziwym filarem i jednym z naprawdę nielicznych elementów szeroko pojętej identyfikacji wizualnej firmy. Zdecydowanie warto zainwestować w dobre przygotowanie takich kopert i zadbać o ich klasę!