Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Koperty kurierskie foliopaki

Firmy kurierskie są nieodłącznym uczestnikiem procesu obsługi zamówień i dostarczenia ich pod wskazany adres. Aby przesyłka dotarła do adresata w dobrym stanie, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich opakowań, a do takich należą również koperty kurierskie. Od lat zajmujemy się produkcją opakowań i akcesoriów umożliwiających bezpieczny przewóz produktów o zróżnicowanej gramaturze. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy koperty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich atutem jest wytrzymałość i trwałość. Nie bez znaczenia pozostaje też m.in. różnorodność wymiarowa dostępnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu folii jedno lub wielowarstwowej i taśmy zabezpieczającej, dowóz przesyłki we wspomnianej kopercie kurierskiej – foliopaku jest bezpieczny.

Praktyczne i wytrzymałe koperty kurierskie – foliopaki 

Największym atutem oferowanych przez nas kopert kurierskich foliowych jest ich wytrzymałość. Wykonane z solidnego materiału doskonale sprawdzają się do transportu wielu przedmiotów. Ponadto koperty kurierskie są niezwykle praktyczne. Opcja nadruku pozwala na personalizację koperty, a wyznaczone miejsce na indywidualną numerację bądź kod kreskowy, to kolejna możliwość, która m.in. usprawnia procesy logistyczne. W ramach indywidualnego projektu wykonujemy koperty według wytycznych, korzystając z nadruku w 8 kolorach z opcją kreski, apli, CMYK oraz powierzchnią pokryta lakierem matowym. Należy również dodać, że foliopaki są odporne na m.in. niekorzystne warunki atmosferyczne, a pasek z klejem nakładanym na gorąco zapobiega otwarciu koperty bez wyraźnie widocznego miejsca jej rozdarcia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy również dobór zamknięcia koperty. Jako producent foliopaków wszystkie parametry koperty ustalamy indywidualnie z klientem, spełniając jego oczekiwania. Wykonanie:
  • formaty – dostosowane do potrzeb Klienta
  • materiał – LDPE, HDPE
  • kolor folii: Biała, Transparentna, Biało/Czarna, Biało/Srebrna, Biało/Szara
  • grubość – od 35 do 120 µm
  • zamknięcie – zamknięcie permanentne pojedyncze lub podwójne / klej Hotmelt / lub tasiemka wielokrotna + perforacja lub taśma zrywająca ułatwiająca otwarcie
  • nadruk – do 8 kolorów / kreska, apla, CMYK, lakier matowy /
  • klapka : prosta, ścięte rogi
  • zgrzew boczny: podwójny, upałowy
  • blokowanie: wikiet
Koperta kurierska może być wykonana z dolną zakładką. W opcji kieszenie na dokumenty transportowe / z możliwością zaklejania / oraz wkład z folii bąbelkowej. Na zewnętrznej stronie opakowania możemy umieścić kody kreskowe, kody QR, indywidualną numerację oraz etykiety papierowe.