Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

KOPERTY MEDYCZNE – PLASTSAFE MED

ZASTOSOWANIE
Koperty medyczne to nie tylko zabezpieczenie dla wrażliwych dokumentów, ale również wyraz profesjonalizmu i troski o bezpieczeństwo informacji pacjentów. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniają nieprzepuszczalność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wykonane z folii PE mogą być stosowane w branży medycznej i farmaceutycznej do transportu próbek laboratoryjnych. Koperty medyczne służą głównie do ochrony. Jest to idealny wybór do użytku medycznego, zwłaszcza gdy ma się styczność z wrażliwymi informacjami na temat pacjenta. Kolejną zaletą kopert medycznych jest to, że są niezwykle szczelne, zapewniają więc bezpieczeństwo znajdującym się w środku materiałom.

Koperty medyczne służą przede wszystkim do przewozu materiałów medycznych. Gdy do takiej koperty dodamy dodatkową kieszeń (zamykaną na tzw. zakład lub klej), możliwy będzie również przewóz w takiej kopercie dokumentów.

SPECYFIKACJA
Przeznaczone jako opakowanie wtórne dla substancji biologicznych kategorii B (UN 3373) zgodnie z ADR i instrukcją pakowania P650.

  • materiał – trójwarstwowa folia LDPE o wysokiej wytrzymałości
  • kolor – folia transparentna lub barwiona
  • grubość – od 45 do 120µm
  • nadruk – wielobarwna grafika wysokiej jakości

ZABEZPIECZENIA
Taśma bezpieczna z zabezpieczeniem mechanicznym, termicznym i chemicznym zgrzewy zabezpieczające i mikrodruki na bokach koperty, indywidualna numeracja i kod kreskowy, kupony kontrolne z numeracją i kodem kreskowym

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kopertami medycznymi. Nie czekaj, tylko dokonaj zakupów przez nasz sklep internetowy! Zaoszczędź czas i zdobądź koperty już dziś!