Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Worki foliowe

Nie sposób nie zauważyć, że worki foliowe towarzyszą nam każdego dnia. Woreczki śniadaniowe, worki na śmieci, worki do pakowania żywności, czy worki do przechowywania. Nasza firma Plast-Farb działa na rynku opakowań foliowych od ponad trzech dekad. W  ofercie uwzględniliśmy szeroką gamę produktów – koperty kurierskie i bezpieczne, torby bezpieczne i lotniskowe, taśmy bezpieczne i plombujące, jak również torby reklamowe i worki. Nasze worki produkowane są z:

folii polietylenowej [LDPE, HDPE, MDPE], która wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Dzięki temu worki wykonane z folii polietylenowej są używane do bardziej wymagających zadań, ponieważ są bardziej odporne na rozerwanie i trwałe,

folii polipropylenowej [BOPP, CPP], która ze względu na swoją elastyczność oraz właściwości izolowania przed wilgocią i zapachami, nadaje się do zabezpieczenia zarówno produktów spożywczych, jak i różnego rodzaju tekstyliów, artykułów papierniczych, komputerowych,

folii biokompostowalnej, która degraduje się zupełnie naturalnie w środowisku, w związku z tym nie pozostawia śladu środowiskowego i rozkłada się szybciej niż plastiki. Po napełnieniu worka odpadami bio można go wyrzucić do specjalnego kompostownika.

Worki foliowe – indywidualnie dopasowywane do klienta

Dlaczego warto wybrać worki foliowe produkowane przez naszą firmę? Ponieważ wykazujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Celem naszej firmy jest dopasowanie i stworzenie idealnego opakowania pod produkt klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy niezwykle indywidualnie. Świadczy o tym możliwość doboru różnych parametrów dla konkretnego produktu. Folia, z której wykonujemy worki, może być transparentna lub barwiona. Worki foliowe możemy zadrukować metodą fleksograficzną do 8 kolorów, wykorzystując opracowany przez klienta wzór nadruku. Worek może być wyposażony w różnego rodzaju dodatkowe elementy jak: uchwyt, klapka ze ścieżką klejową, euro-zawieszka, perforacja, otwory odpowietrzające, a także otwory pod wikiet.

 

Korzystając z naszych produktów, klienci nie muszą martwić się o zanieczyszczenie środowiska. Produkowane przez nas worki foliowe są produktami w pełni nadającymi się do recyklingu. Wyłączając je zatem z użytku, wyrzucamy je żółtego śmietnika, przeznaczonego do metali oraz tworzyw sztucznych. O ile jest taka możliwość (brak zabrudzeń lub śladów zniszczenia), worki foliowe można wykorzystać wielokrotnie. O worki biokompostowalne nie trzeba się martwić, ponieważ ulegną rozpadowi.