Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Torby bezpieczne

Torby bezpieczne (depozytowe) służą do zabezpieczenia transportu cennych przedmiotów, uniemożliwiając ingerencję w zawartość przesyłki bez pozostawienia widocznych śladów manipulacji.

Zamykane są specjalną taśmą i zabezpieczone środkami gwarantującymi ujawnienie każdej próby manipulacji nieupoważnionej osoby. Dodatkowo, są bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki poręcznemu uchwytowi.

Torby bezpieczne wykorzystuje się głównie do przekazywania ciężkich przedmiotów, np. bilonów. Torby wykonujemy według indywidualnej specyfikacji klienta lub w ustandaryzowanej wersji PLASTSAFE.

Wykonanie:

  • materiał – trójwarstwowa folia LDPE, HDPE lub MDPE
  • kolor – folia transparentna lub barwiona
  • nadruk – do 8 kolorów

Zabezpieczenia:

  • taśma bezpieczna z opcją zabezpieczeń mechanicznych, termicznych i chemicznych
  • specjalny rodzaj zgrzewu z mikronadrukiem na krawędziach torby
  • nadruki ścieralne umieszczane pod taśmą bezpieczną
  • indywidualna numeracja i kod kreskowy
  • kody zmieniające barwę w świetle UV
  • kupony kontrolne z powtarzalną numeracją i kodem

Dodatkowo, torba może być wykonana z perforacją (otworami odpowietrzającymi), mikronadrukiem, kieszenią na dokumenty, wkładem z folii bąbelkowej w środku i papierowymi etykietami na zewnątrz.

Zastosowane zabezpieczenia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo przesyłkom i depozytom, co potwierdza raport niemieckiego instytutu badawczego ISEGA GmbH.

Zalety toreb bezpiecznych

Materiał, z jakiego wykonane są torby bezpieczne, daje możliwość zastąpienia stosunkowo niewielkim kosztem innych urządzeń, które zabezpieczają i są wykorzystywane do tej pory w transporcie i składowaniu cennych rzeczy czy poufnych materiałów. Zamiast niewygodnych i trudnych w kontroli worków z plombami do przewozu gotówki czy inny ważnych rzeczy, można teraz w łatwy sposób użyć do tego toreb bezpiecznych. Torby bezpieczne mogą być łatwo stosowane tam, gdzie nie ma stale zamontowanych urządzeń zabezpieczających. Każda osoba, która posiada torby bezpieczne, może w łatwy sposób kontrolować, czy chroniona zawartość nie została przejęta przez osobę postronną. Jako przedmiot systemu zabezpieczeń w każdej firmie czy też instytucji bezpieczne torby sprawdzają się znakomicie, nie tylko dzięki posiadanym zabezpieczeniom. Są one relatywnie tanie, łatwe w przechowywaniu oraz transporcie. Poza tym uważa się je za łatwe w ewidencji oraz kontroli przepływu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi torbami bezpiecznymi, a także z całym asortymentem.