Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Taśmy bezpieczne

W przypadku wielu wartościowych lub poufnych przesyłek, niezwykle ważne jest stosowanie odpowiednich metod, uniemożliwiających ich otwarcie przez osoby niepożądane. W tym celu często stosowana jest taśma zabezpieczająca. Dzięki niej w prosty sposób można sprawdzić, czy nikt nie podejmował prób otwarcia danej paczki bądź listu.

Zastosowanie tego rodzaju produktu jest niezwykle szerokie. Wykorzystuje się go najczęściej w przypadku listów, zawierających poufne dane (np. hasła czy kody dostępu), pieniądze czy ważne dokumenty. Mogą również zabezpieczać paczki, w których transportuje się wartościowe przedmioty.

Po zamknięciu danej przesyłki nakleja się na niej oferowaną przez nasz sklep taśmę zabezpieczającą. Jeśli ktokolwiek próbowałby otworzyć przesyłkę przed dotarciem do adresata i oderwie zabezpieczenie, pozostawi ono na kopercie kolorowy ślad, dobrze widoczny po ponownym zaklejeniu.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z niezwykle wytrzymałej na pęknięcia folii polipropylenowej BOPP, silikonowanej przekładki, a także agresywnego kleju w kolorze niebieskim bądź czerwonym. Dostępnych jest kilka szerokości naszych artykułów, w zależności od wielkości przesyłek – 30, 35, 40 oraz 45 cm. Długość nawoju ustalana jest indywidualnie. Minimalna wartość to 1000 mb. 

Każda taśma zabezpieczająca posiada dodatkowo ukryty nadruk, pojawiający się podczas ponownego otwierania. Może być to napis VOID, STOP lub OPENED. W przypadku szczególnie wymagających klientów, proponujemy zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń mechanicznych, termicznych, chemicznych.

Wykonanie:

  • materiał – BOPP
  • przekładka – silikonowana folia PP
  • szerokość – 30, 35, 40, 45 mm
  • długość nawoju – zgodnie z życzeniem klienta (1000 mb w standardzie)
  • kolor – niebieski, czerwony

Zabezpieczenia:

  • ukryty w taśmie zabezpieczającej nadruk – zgodnie z życzeniem klienta (STOP, OPENED, VOID itp)
  • możliwość zastosowania zabezpieczenia mechanicznego, termicznego, i chemicznego