bio1
bio4
Torba kurierska Bio
bio2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Foliopaki kompostowalne 

Wysokiej jakości foliopaki mogą być ekologiczne, ale trzeba spełnić kilka niezbędnych warunków. Nam się to udało, dlatego skutecznie włączamy się w troskę o środowisko naturalne, aby mogły się nim cieszyć kolejne pokolenia. Koperty kurierskie produkujemy z materiałów zgodnych z rygorystycznymi zasadami ekorozwoju. W najogólniejszej definicji zrównoważony rozwój zakłada prowadzenie firmy z poszanowaniem natury, aby nie wprowadzać nieodwracalnych zmian w ekosystemie. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby wpisywać się w tę ideę. Dodatkowo nasze foliopaki są praktyczne oraz wytrzymałe.

Jak powstają foliopaki?

Foliopaki kompostowalne wytwarzamy z naturalnych produktów rolnych, pochodzących od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Dzięki temu po wykorzystaniu koperty, gdy nie jest już ona w stanie dalej pełnić swojej funkcji, „wraca” do gleby, gdzie ulega biodegradacji bez uwalniania substancji zanieczyszczających. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy różne surowce. Na tej liście znajdują się m.in.: Master BI od firmy Novamont, ECOVIO produkowane przez BASF oraz BVC wytworzone przez Because Wecare. Wykorzystane tworzywa mają pochodzenie organiczne. Powstają z różnych typów skrobi i materiału PLA. W efekcie foliopak ma biodegradowalny charakter, pozostając przyjaznym dla natury. 

Biodegradowalne foliopaki mają szerokie zastosowanie

Koperty kurierskie stosuje się w sporej liczbie branż. Niemniej foliopaki ekologiczne kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w szeroko pojętym sektorze: logistyki, spedycji, czy też sprzedaży wysyłkowej. W ich wnętrzu umieścisz np. list przewozowy. Poza tym koperty wykorzystasz do przetransportowania ważnej dokumentacji. Foliopaki kompostowalne posłużą jako dobra ochrona dla chociażby faktur oraz kart gwarancyjnych. W Plast-farb wiele uwagi przykładamy do tego, aby produkty były zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Dotyczy to wszystkich oferowanych przez nas akcesoriów. Warto przekonać się o tym samemu.

Jakość poświadczona certyfikatem

Tysiące pozytywnych opinii wśród klientów – takimi statystykami mogą pochwalić się koperty kurierskie od Plast-farb. Nie trzeba jednak wierzyć nam na słowo. Aby potwierdzić najwyższe parametry produktów, zadbaliśmy o odpowiednie atesty. Tym sposobem foliopak biodegradowalny posiada certyfikat nr TA8011802739. Poświadcza on spełnienie normy DIN EN 13432:2000, która dotyczy kryteriów oceny opakowań przydatnych do odzysku organicznego. Proces certyfikacji przeprowadziła renomowana jednostka TÜV Austria Belgium NV. To jednak nie ostatnia dobra informacja, jaką mamy dla klientów. Warto wiedzieć, że jako producent wykonujemy foliopaki według indywidualnych projektów.