bio1
bio4
Torba kurierska Bio
bio2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Torby biodegradowalne

Troska o środowisko to powinność każdego z nas. To właśnie ekologiczny sposób życia pozwala cieszyć się z zielonych parków i pięknych lasów, które stanowią dla wielu zwierząt ich dom. Z myślą o faunie i florze tworzymy produkty bezpieczne dla środowiska, które zachowują pełną funkcjonalność i pomagają w życiu codziennym w domu, a także pozytywnie wpływają na prowadzenie firmy. Torebki biodegradowalne doskonale zastępują torby plastikowe i jednocześnie są bardziej wytrzymałe od toreb papierowych. Tworzone z udziałem najnowszej technologii są zarówno bardzo wytrzymałe, jak i estetyczne, dzięki czemu umożliwiają budowanie pozytywnej relacji z klientami w przypadku prowadzenia firmy. Funkcjonalne torebki biodegradowalne można również oznaczyć logo, aby Twoja marka była kojarzona z ekologicznym życiem oraz dbałością o środowisko. W użytku codziennym zastąpią zaś mniej pojemne torebki i ułatwią przenoszenie zakupów.

Połączenie dbałości o środowisko i funkcjonalnych torebek biodegradowalnych

W trosce o zdrowe środowisko, o które Ty również możesz dbać, korzystając z naszych produktów, do tworzenia toreb kompostowalnych stosujemy wyłącznie starannie dobrane surowce. Torebki biodegradowalne produkowane są ze skrobi roślinnej, która dość szybko rozkłada się po wyrzuceniu i nie zagraża naturalnemu funkcjonowaniu środowiska. Dzięki użytym tworzywom biokompostowalnym PLA zostały one odznaczone certyfikatem zaufania TÜV Austria Belgium NV. Przyznane im atesty są dowodem na spełnianie normy DIN EN.

Pokaż swoją firmę z jak najlepszej strony i korzystaj z wygody toreb kompostowalnych

Odpowiednie oznaczenie torebek biodegradowalnych to wymowny wyraz tego, że jesteś osobą dbającą o środowisko. Dodatkowa opcja zamieszczenia indywidualnego nadruku, którą możesz zamówić w naszym sklepie, pozwoli dopasować torbę do potrzeb prywatnych lub firmowych. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w użytku domowym, ale również w przedsiębiorstwach czy z okazji wydarzeń okolicznościowych i organizowanych imprez. W przeciwieństwie do wersji plastikowych torebki biodegradowalne rozkładają się w 100%, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu w środowisku. Co więcej, dzięki użytym składnikom pochodzenia organicznego stają się częścią ekosystemu. Tworzone są z myślą o wszystkich zwierzętach, dla których zwykłe reklamówki są groźne oraz roślinach, które dzięki torbom kompostowalnym już nigdy nie będą usychały pod plastikiem. Wszystko z miłości do środowiska.