Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Bezpieczeństwo

PLAST-FARB jest firmą działającą na rynku opakowań foliowych od 1987 roku. Dziś firma należy do wiodących przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce.

W  ofercie firmy PLAST-FARB znajdziemy szeroką gamę produktów – koperty kurierskie i bezpieczne, torby bezpieczne i lotniskowe, taśmy bezpieczne i plombujące jak również torby reklamowe i worki. 
Wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

 

Jakość

Najwyższa jakość produktów jest priorytetem firmy PLAST-FARB, dlatego do produkcji używane są najlepsze dostępne materiały oraz surowce, których jakość jest weryfikowana na każdym kolejnym etapie przetwarzania.

 

Wykwalifikowana kadra czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, a dział Kontroli Jakości, dysponujący nowoczesnym sprzętem pomiarowym, na bieżąco nadzoruje poprawność parametrów produkowanych wyrobów.

Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponuje PLAST-FARB, jest niezbędny w osiąganiu najwyższej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii, które gwarantują wysoką jakość, wydajność i powtarzalność.

Wszystkie produkty wytwarzane są w oparciu o wewnętrzny system zarządzania, indywidualnie dostosowany i zoptymalizowany do potrzeb działalności firmy.
Realizacja każdego zamówienia jest przeprowadzana i nadzorowana zgodnie z procedurami wypracowanymi w ciągu wieloletniego funkcjonowania na rynku.