Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Technologie / Innowacje

Mając na uwadze poprawę efektywności oraz najwyższą jakość produktów, firma PLAST-FARB stale rozbudowuje swój park maszynowy, udoskonala stosowane technologie i wprowadza rozwiązania, które wykorzystywane są w procesach produkcyjnych na całym świecie.

Weryfikację wartości użytkowych wyrobów przeprowadza się we własnych oraz zewnętrznych renomowanych laboratoriach technicznych.

Staranny dobór stosowanych  surowców i półproduktów gwarantowany jest przez długoletnią współpracę z dostawcami firmy i ich staranną selekcję. Używane surowce i materiały firm: Schulman, Brenntag, Flint Group, Henkel, Chespa oraz wielu innych uznanych producentów, pozwalają na zachowanie wysokiej jakości i powtarzalności produkcji.

Maszyny i linie produkcyjne modernizowane są na bieżąco w celu osiągnięcia produktu finalnego zgodnego z oczekiwaniami klienta. Wśród naszego parku maszynowego dominują urządzenia producentów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania rozwiązań dla branży opakowaniowej.

Na bieżąco firma PLAST-FARB  analizuje trendy i innowacje pojawiające się w sektorze opakowań oraz sama stymuluje rozwój branży, wprowadzając do niej nowe rozwiązania. Posiadamy zarejestrowane patenty, liczne czekające na rejestrację wnioski patentowe i zgłoszenia zastrzeżeń wzorów użytkowych. Firma nieustannie pracuje nad nowymi projektami, stopniowo poszerzając swoją ofertę o coraz bardziej zaawansowane produkty.

Profesjonalizm

PLAST-FARB jest firmą nastawioną na otwartą i długoterminową współpracę. Stawia na efektywne zarządzanie, najwyższe standardy kompleksowej obsługi oraz partnerskie relacje ze swoimi klientami.

Doświadczony zespół specjalistów jest cały czas do Państwa dyspozycji. Firma PLAST-FARB wskazuje możliwie najlepsze rozwiązania i służy swoją wiedzą. Podejmuje się zaprojektowania opakowań według zindywidualizowanych wytycznych uwzględniających specyfikę zamawiającego.

PLAST-FARB cieszy się wsparciem najlepszych dostawców surowców i maszyn. Stała współpraca z liderami przemysłu tworzyw sztucznych pozwala na efektywne zaspokajanie potrzeb swoich klientów i ciągły rozwój.

Profesjonalne podejście do biznesu buduje zaufanie klientów i budzi uznanie w środowisku przedsiębiorców.

Jesteśmy członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego i Stowarzyszenia Natureef.

Certyfikat Demand Side Response

Certyfikat
uczestnika programu Demand Side Response
dla
PLAST-FARB Sp. z o.o. Sp.k.
za aktywne wspieranie bezpieczeństwa energetycznego Polski
oraz spełnianie wymogów
niezbędnych do przystąpienia do programu Demand Side Response na Rynku Mocy.

Gazele Biznesu 2022

Dziennik “Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy PLAST-FARB Sp. z o .o Sp. K. do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu 2018

Nagroda gazele biznesu 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że w 19-ej edycji rankingu Gazele Biznesu 2018 nasza firma ponownie znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Najwyższa Jakość 2017

QI_Silver_2017

Miło jest nam poinformować iż Kapituła programu Najwyższa Jakość QI w 2017 roku przyznała Firmie Plast-Farb Godło Najwyższej Jakości Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości Folia przeznaczona do produkcji opakowań.

Gazele Biznesu 2017

Gazele_2017

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jest nam niezmiernie miło, że w roku 2017 również nasza firma znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów tej nagrody.

Najwyższa Jakość 2016

Najwyższa jakość

Kapituła programu Najwyższa Jakość QI przyznała w 2016 roku Firmie Plast-Farb tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości Koperta Bezpieczna.

Ta sama Kapituła przyznała Plast-Farb również Godło Najwyższej Jakości Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości Koperta Bezpieczna.

Lider Innowacji 2015

W dniu 24 listopada 2015r. Past-Farb otrzymał nagrode Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw w kategorii Innowacyjne Średnie Przedsiębiorstwo.

Liderzy Innowacji 2015

Liderzy Innowacji 2015

Firma Plast-Farb w 2015 roku otrzymała również Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Torunia w kategorii Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015.

Innowacja Roku 2015

W 2015 roku Firma Plast-Farb uzyskała tytuł Laureata Konkursu Innowacja Roku za Plastsafe – linie bezpiecznych kopert.

Jakość Roku 2015

Nagroda jakość roku 2015

Firma Plast-Farb otrzymała nagrodę Jakość Roku 2015.
Największy program promujący jakość w Polsce. 

Lider innowacji

W dniu 28 października  firma otrzymała tytuł Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw 2014 w kategorii innowacyjne średnie przedsiębiorstwo.

Nagroda została wręczona przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.