Koperta bezpieczna
Koperta bąbelkowa
Torba kurierska Bio
Torba reklamowa
Koperta kurierska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Technologie przyjazne środowisku – Fundusze Norweskie

Z przyjemnością informujemy, że w 2021 r. rozpoczęliśmy realizację projektu dofinansowanego ze źródeł Funduszy Norweskich. Projekt pod nazwą „Zwiększenie konkurencyjności PLAST-FARB poprzez opracowanie i wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej SAFE HYBRID” ma na celu zwiększenie konkurencyjności naszej firmy poprzez wprowadzenie zasadniczej zmiany procesu wytwarzania opakowań z tworzyw sztucznych i zwiększenia wydajności wytwórczej Przedsiębiorstwa w postaci opracowania i wdrożenia innowacyjnej na skalę międzynarodową hybrydowej linii technologicznej. Wprowadzenie zmiany procesowej i zastosowanie nowej maszyny w produkcji doprowadzi do zwiększenia wydajności i efektywności energetycznej parku maszynowego, zmniejszenia rocznej emisji CO₂ i zmniejszenia ilości odpadów pochodzących z produkcji i działalności PLAST-FARB.

08.06.2021 r.
W ramach realizacji projektu będziemy informować na temat najważniejszych działań, aktywności i osiągnięć projektowych, a także rozpoczniemy wdrażanie planu komunikacji, którego celem naczelnym jest poinformowanie firm znajdujących się w obrębie grupy docelowej PLAST-FARB o znaczeniu wdrażania nowoczesnych i wysoce wydajnych technologii produkcji opakowań bezpiecznych oraz o procesach i korzyściach jakie mogą uzyskać dzięki produktom obniżającymi wpływ na nasze środowisko (więcej szczegółów już wkrótce).


Projekt realizowany jest przy dofinansowaniu ze źródeł Funduszy Norweskich. Zależy nam na efektywnym wykorzystaniu dofinansowania, jak również zachęcamy wszystkich interesariuszy do współpracy i zadawania pytań za pośrednictwem poniższego formularza on-line.


    * Pola obowiązkowe